4.A třída

Vánoční večírek s přespáním - 4.A

 foto zde

Výlet do Litoměřic 4.A

Litoměřice_13 Ve čtvrtek 14.12. 2023 jsme vyrazili na výlet do Litoměřic. Prohlídli jsme si věž Kalich, odkud byl krásný výhled na severní Čechy a královské město Litoměřice. Celou naši krásnou pouť jsme zakončili na Vanočních trzích na náměstí. Poté už nastala pouze klidná cesta zpět.

foto zde

Výlet do Prahy 4.A + 4.B

Žáci čtvrtých tříd vyrazili na vlastivědnou exkurzi do Prahy. 

Výlet do Prahy se opravdu vydařil. Viděli jsme spoustu krásných památek. Od nádraží jsme postupně prošli Prašnou Branou až na Staroměstké náměstí. Tam jsme si prohlédli Orloj přímo při odbíjení desáté hodiny. Následoval Karlův Most s výhledem na Pražský Hrad, Národní divadlo a Petřínskou rozhlednu. Cestou zptáky jsme se prošli po Národní třídě až na Václavské náměstí k soše svatého Václava. A také viděli Národní muzeum. Na Václavském náměstí byl výlet zakončen v Mc donald´s. Po dobrém napapání už jenom následovala příjemná cesta zpět.

Foto zde 

Výlet 3.A+3.B

Fotky z výletu ze Střekova k nahlédnutí zde. 

Tenis v 2.A

Fotky z aktuálních tenisových tréninků v rámci tělesné výuky jsou k nahlédnutí zde. 

Turnaj ve vybíjené 2.A - 2.B

V pátek 25.3.2022 se v tělocvičně potkaly obě druhé třídy, aby se utkaly ve vybíjené. Atmosféra byla skvělá, žáci do turnaje vložili veškeré síly. Ani jedna třída nechtěla prohrát. Tento první turnaj nakonec vyhrála 2.A Určitě ale nebyl posledním. Přikládáme zde několik fotek k nahlédnutí.