Aktuality jídelna

PLATBY STRAVNÉHO

Zařazeno do Aktuality jídelna

Prosíme rodiče, aby překontrolovali účty dětí a zůstatky. Kdo má nedoplatek, prosíme o uhrazení.

Jinak žádáme o zastavení plateb za stravu a opětovné nastavení na první platbu do 20. srpna 2019.

V červenci budou konta dětí vynulována a přeplatky zaplaceny na účet, ze kterého je stravné hrazeno.

Kdo bude ukončovat stravování, ať na konci školního roku přijde vrátit čip a budou mu vráceny peníze.

Od září bude potřeba přenastavit platby nebo změny při stravování. Kdo osobně neukončí stravování, bude automaticky přihlášen ke stravování od září 2019. Kancelář školní jídelny bude k dispozici od 12. srpna 2019.

Od 3. září 2019 budou automaticky přihlášeni všichni strávníci. Prosíme proto o překontrolování účtů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY

Zařazeno do Aktuality jídelna

POZOR!!! Při ukončení docházky na stravování je NEZBYTNĚ NUTNÉ se odhlásit v jídelně!! Pokud se strávník neodhlásí, stravné je nadále automaticky přihlašováno!!! Prosíme strávníky, aby si přihlášky a odhlášky kontrolovali na svých přístupných účtech na programu STRAVA.CZ. Za neodhlášené stravné školní jídelna nezodpovídá. Děkujeme za pochopení.

Stravné pro školní rok 2018/19

Stravné pro rok 2018 – 19

:

• přesnídávka (8 Kč)

• oběd (19 Kč)

• svačina (7 Kč)

7 – 10 let:

• přesnídávka (12 Kč)

• oběd (21 Kč)

• svačina (10 Kč)

11 – 14 let:

• přesnídávka (12 Kč)

• oběd (23 Kč)

15 a více:

• oběd (25 Kč)

Dospělí:

• oběd (16+11 FKSP) - 27 Kč

Oznámení pro strávníky

OZNÁMENÍ PRO STRÁVNÍKY

Prosíme strávníky, aby si od 27.8. 2018 vyzvedávali v kanceláří školní jídelny čipy, které budou sloužit k výdeji stravy. Záloha za čip je 115,- Kč. Čipy nebudou vydávány nikomu bez řádného zaplacení zálohy. Po odhlášení strávníka (např. ukončení školní docházky) budou čipy zpětně vykupovány za částku 90,- Kč.

Strávníci předškolního věku (MŠ a přípravná třída) jsou automaticky přihlášeni k obědu označeném číslem 1, čipy se jich tudíž netýkají.

Prosíme všechny strávníky, kteří platili stravné v hotovosti, aby přišli nahlásit číslo účtu a vyzvedli si variabilní symboly. Platby je nyní nutné hradit bezhotovostně na účet školy.

V případě jakýkoliv dotazů či nejasnotí nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 416 814 129 nebo v kanceláři ŠJ.

Výše zmíněné změny jsou důsledkem elektronického systému stravování, na který se naše škola rozhodla přejít. Podobné systémy již fungují v ostatních městech na základních i středních školách.

Děkujeme za pochopení.

JÍDELNÍČKY

Zařazeno do Aktuality jídelna

Jídelníčky na zadávání objednávek jídel budou vkládány vždy nejpozději do 20. daného měsíce.

skola hostka mfet