Aktuality jídelna

Zahájení plateb stravného

Vážení strávníci,

žádáme o zahájení plateb v příslušné výši dle daného věku a výběru stravy. Platby provádějte do 20.dne každého měsíce. Poslední platba proběhne v květnu.

Variabilní symboly zůstávají stejné.

Platby provádějte na č. účtu. 181162550/0300.

ms

Stravné pro školní rok 2020/21

Stravné pro rok 2020 – 21

:3-6 let                                         MŠ: 7 let

• přesnídávka (9 Kč)                  9 Kč

• oběd (22 Kč)                            24 Kč

• svačina (8 Kč)                          8 Kč

7 – 10 let:

• přesnídávka (13 Kč)

• oběd (24 Kč)

• svačina (11 Kč)

11 – 14 let:

• přesnídávka (13 Kč)

• oběd (26 Kč)

15 a více:

• oběd (28 Kč)

Oznámení pro strávníky

OZNÁMENÍ PRO STRÁVNÍKY

Prosíme strávníky, aby si od 26.8. 2019 vyzvedávali v kanceláří školní jídelny čipy, které budou sloužit k výdeji stravy. Záloha za čip je 115,- Kč. Čipy nebudou vydávány nikomu bez řádného zaplacení zálohy. Po odhlášení strávníka (např. ukončení školní docházky) budou čipy zpětně vykupovány za částku 90,- Kč.

Strávníci předškolního věku (MŠ a přípravná třída) jsou automaticky přihlášeni k obědu označeném číslem 1, čipy se jich tudíž netýkají.

Prosíme všechny strávníky, kteří platili stravné v hotovosti, aby přišli nahlásit číslo účtu a vyzvedli si variabilní symboly. Platby je nyní nutné hradit bezhotovostně na účet školy.

V případě jakýkoliv dotazů či nejasnotí nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 416 814 129 nebo v kanceláři ŠJ.

Výše zmíněné změny jsou důsledkem elektronického systému stravování, na který se naše škola rozhodla přejít. Podobné systémy již fungují v ostatních městech na základních i středních školách.

Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY

Publikováno v Aktuality jídelna

POZOR!!! Při ukončení docházky na stravování je NEZBYTNĚ NUTNÉ se odhlásit v jídelně!! Pokud se strávník neodhlásí, stravné je nadále automaticky přihlašováno!!! Prosíme strávníky, aby si přihlášky a odhlášky kontrolovali na svých přístupných účtech na programu STRAVA.CZ. Za neodhlášené stravné školní jídelna nezodpovídá. Děkujeme za pochopení.

JÍDELNÍČKY

Publikováno v Aktuality jídelna

Jídelníčky na zadávání objednávek jídel budou vkládány vždy nejpozději do 20. daného měsíce.

MAP ORP Litoměřice nawebškol

banner pedagog