Aktuality jídelna

PLATBY

Zařazeno do Aktuality jídelna

Prosíme strávníky, aby si překontrolovali zůstatky na stravovacích účtech a v případě velkého přeplatku pozastavili platby. Děkujeme.

Stravné pro školní rok 2020/21

Stravné pro rok 2020 – 21

:3-6 let                                         MŠ: 7 let

• přesnídávka (9 Kč)                  9 Kč

• oběd (22 Kč)                            24 Kč

• svačina (8 Kč)                          8 Kč

7 – 10 let:

• přesnídávka (13 Kč)

• oběd (24 Kč)

• svačina (11 Kč)

11 – 14 let:

• přesnídávka (13 Kč)

• oběd (26 Kč)

15 a více:

• oběd (28 Kč)

Oznámení pro strávníky

OZNÁMENÍ PRO STRÁVNÍKY

Prosíme strávníky, aby si od 26.8. 2019 vyzvedávali v kanceláří školní jídelny čipy, které budou sloužit k výdeji stravy. Záloha za čip je 115,- Kč. Čipy nebudou vydávány nikomu bez řádného zaplacení zálohy. Po odhlášení strávníka (např. ukončení školní docházky) budou čipy zpětně vykupovány za částku 90,- Kč.

Strávníci předškolního věku (MŠ a přípravná třída) jsou automaticky přihlášeni k obědu označeném číslem 1, čipy se jich tudíž netýkají.

Prosíme všechny strávníky, kteří platili stravné v hotovosti, aby přišli nahlásit číslo účtu a vyzvedli si variabilní symboly. Platby je nyní nutné hradit bezhotovostně na účet školy.

V případě jakýkoliv dotazů či nejasnotí nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 416 814 129 nebo v kanceláři ŠJ.

Výše zmíněné změny jsou důsledkem elektronického systému stravování, na který se naše škola rozhodla přejít. Podobné systémy již fungují v ostatních městech na základních i středních školách.

Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY

Zařazeno do Aktuality jídelna

POZOR!!! Při ukončení docházky na stravování je NEZBYTNĚ NUTNÉ se odhlásit v jídelně!! Pokud se strávník neodhlásí, stravné je nadále automaticky přihlašováno!!! Prosíme strávníky, aby si přihlášky a odhlášky kontrolovali na svých přístupných účtech na programu STRAVA.CZ. Za neodhlášené stravné školní jídelna nezodpovídá. Děkujeme za pochopení.

JÍDELNÍČKY

Zařazeno do Aktuality jídelna

Jídelníčky na zadávání objednávek jídel budou vkládány vždy nejpozději do 20. daného měsíce.

banner pedagog
skola hostka mfet