INFORMACE PRO RODIČE/ŽÁKY 4.-9.TŘÍDY

Vážení rodiče/žáci, 
od příštího týdne (tj.od 14.4.) spouštíme vzdálenou výuku přes ŠKOLA V PYŽAMU (skolavpyzamu.cz).
Veškeré zprávy týkající se domácí přípravy, úkoly, výuková videa, příp.online výuka bude probíhat tam. Tento týden byste od třídních učitelů měli obdržet přes Bakaláře (nebo email) odkaz pro přihlášení žáka do dané třídy. Před přihlášením si, prosím, přečtěte návod "Služba Škola v pyžamu"-instrukce pro žáka. Zde je detailně popsán celý postup pro přihlášení i pro další práci. Během tohoto týdne ("testovací")se pokusíme my i vy přihlásit, naučit se pracovat se službou Školou v pyžamu. Od příštího úterý by vzdálená výuka probíhala především díky této službě.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás ve ŠKOLE V PYŽAMU!!!
NÁVOD PRO ONLINE HODINU VE ŠKOLE V PYŽAMU