INFO OHLEDNĚ DOMÁCÍ PŘÍPRAVY

Vážení rodiče,
jednotným místem pro zadávání domácí přípravy budou stránky školy - v levém sloupci první odkaz. Učitelé samozřejmě mohou využívat ke komunikaci i jiné zdroje (třídní email, Bakaláři atd.), ale pro vaši lepší orientaci vždy vše bude souběžně na stránkách školy. Aktuálně k 8.hodině ranní na daný den či týden. V případě problémů můžete kontaktovat vedení školy, třídního učitele, popřípadě učitele daného předmětu na emailech (viz níže).
Děkujeme za pochopení a zvládnutí této obtížné situace.
Přejeme všem hodně zdraví!
Vedení školy