ŠVP Janské Lázně - 2.st. - 5.den

Škola v přírodě Janské Lázně - den pátý - dopoledne za námi přijela výtvarná dílna Bosorka, děti si mohly vyrobit vlastní zápisník, lapač snů nebo libovolný výrobek z korálků. Jedna skupina dětí vyráběla, mezitím druhá hrála různé hry. Odpoledne jsme vyrazili na poslední procházku do okolí. Navštívili jsme nedaleký Farmapark Muchomůrka, kde je spousta atrakcí, pro malé i větší děti, pak jsme pokračovali do Svobody nad Úpou, kde se nachází výstava "Pohádkové Krkonoše". Tam se děti mohly seznámit s různými krkonošskými skřítky a pohádkovými postavami (Krakonoš, Kuba, Anče ...). Po večeři jsme využili hezké počasí a chvilku řádili venku na hřišti a zahradě. Následovalo vyhodnocení celoškolopřírodové hry a dalších soutěží, rozdaly se diplomy a pak už se šlo fandit našim hokejistům :-) 

5.den čtvrtek 23