ŠVP Janské Lázně - 2.st. - 4.den

Škola v přírodě Janské Lázně - den čtvrtý - druhý celodenní výlet, naplánovali jsme si návštěvu Safari parku ve Dvoře Králové. Ráno jsme měli trochu trable s odvozem, nedorazil objednaný autobus, ale pan správce nám ochotně pomohl a okamžitě sehnal náhradní dopravu. Do zoo jsme tak dorazili s malým zpožděním, ale nikomu to nevadilo, děti byly natěšené na jeho prohlídku. Nejprve jsme si část zooparku prošli s lektorkou, pak jsme se projeli Safaribusem a poté jsme žáky rozdělili do skupinek, rozdali jim pracovní listy a oni podle nich hledali informace a zajímavosti o některých zvířatech. Díky tomu si prošli celou zoo. Na konci prohlídky s lektorkou se bohužel silně rozpršelo, tudíž z následující doby nemáme žádné fotky. Postupně jsme se všichni sešli v restauraci, kde jsme trochu oschli a doplnili energii.

4.den středa 22