Začátek školního roku posunut na 11. září 2023

Vážení rodiče, 

město Hoštka realizuje ve škole už od začátku prázdnin projekt na rekuperaci a fotovoltaiku. Z nepředvídatelných důvodů došlo k posunutí harmonogramu projektu, a z tohoto důvodu jsme nuceni odložit začátek šk. roku o týden, tzn. až na pondělí 11.9.2023.
Chápeme, že vám tato informace přinese komplikace, a proto pro žáky budoucí 1. - 5.třídy zajistíme školní družinu od 5,45 do 16,00 hod. Z kapacitních důvodů však nejsme schopni poskytnout družinu pro všech 130 dětí z 1.stupně, to znamená, velice prosíme rodiče, aby této služby využili jen v nezbytném případě (zejména pracující rodiče).

Přihlásit dítě na týden od 4.9. do 8.9. do školní družiny můžete nejpozději do 27.8.2023 do půlnoci:

a) zprávou v Bakalářích na ředitelství školy nebo 

b) na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace obdrží už jen přihlášení.

V případě velkého zájmu převyšujícího kapacitu, dostanou přednost žáci z nižších ročníků.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení. 

Vedení školy