DRUŽINA NA DOMA

Vzhledem k nastalé situaci jsme se i my vychovatelky rozhodly Vás maličko inspirovat pro případ, kdyby Vám náhodou došly zásoby domácích her a kreativních nápadů. Berte to jako inspiraci, která by Vám a Vašim dětem mohla dny v karanténě trochu zpříjemnit. Nic není povinné.

Postupně přidáme něco málo her na doma i na procházku, ale také náměty k vyrábění z dostupných materiálů. 

Pokud byste se chtěli podělit o nějaký námět či o foto, co jste vyrobili vy a chtěli toto zvěřejnit pro ostatní, můžete zaslat svůj námět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

co doma tvoříte vy? - AKTUALIZOVÁNO 24.4.

čarodějnická družina - AKTUALIZOVÁNO 15.4.

VÝZVA - dopis babičce či dědečkovi

VÝZVA - duha pro děti

družina výtvarné nápady - AKTUALIZOVÁNO 28.4.

družina náměty na hry doma