1. oddělení

p. Šváchová, tel: 728 100 118

Prosinec v 1. oddělení školní družiny

Prosinec je pro děti tradičně nejoblíběnějším měsícem. Zařádili jsme si na andělsko-čertí párty, vyrobili pár vánočních dekorací, přáníčka. Celým prosincem nás provázela adventní detektivní hra, kdy nám neznámý pachatel unesl Ježíška. Únosce jsme postupně odhalili a Ježíška zachránili. Odměnou nám bylo závěrečné vánoční posezení, kdy jsme se navzájem pohostili přineseným cukrovím z domova, ale pochutnali jsme si také na cukroví společně vyrobeném. Nechyběly samozřejmě ani dárky. 

Fotečky si prohlédněte v naší galerii:

Listopad v 1. oddělení školní družiny

K listopadu neodmyslitelně patří sv. Martin, a tak i my jsme mu pár dní věnovali. Společně jsme upekli Martinské rohlíčky (podkovy), vyrobili podkovy ze sádrového obvazu i jsme si zajezdili na konících (bohužel jen dřevěných). Poprvé jsme vyrazili také do plaveckého bazénu, kde jsme se vyřádili a zahráli si několik her. Měli jsme chuť jet do kina, ale nakonec jsme si super kino vytvořili přímo ve třídě. Nechyběly nám ani vstupenky, popcorn či limonáda. Poprvé jsme také vyzkoušeli hrát Bingo, ke kterému se určitě ještě vrátíme. Podívejte se společně s námi na fotečky z našich akcí. 

Halloweenská party 1. oddělení školní družiny

Ve čtvrtek 21.10. jsme si užili malou halloweenskou party. Umotali jsme si vlastní mumie, zahráli klasickou židličkovanou, zatancovali a také se strašidelně občerstvili. 

FOTOGALERIE Z HALLOWEENSKÉ PARTY ZDE

Říjen v 1. oddělení školní družiny

I v říjnu jsme si leccos vyrobili, zaměřili jsme se především na přicházející podzim. Ve hrách venku i v družině jsme začali používat písmenka, která již známe. Přidáváme i pár fotek z výletu do Médi. 

VSTUP DO ŘÍJNOVÉ FOTOGALERIE ZDE

Září v 1. oddělení školní družiny

Září jsme se navzájem poznávali a využívali krásného počasí pro pobyt venku. 

Zde pár fotek z malého tvoření, naší motýlkové zahrady i ukázka stavebnic, které nás opravdu baví

VSTUP DO ZÁŘIJOVÉ GALERIE ZDE.