4. oddělení

4. třídy + 5. třída ... vychovatelka pí Laubeová, tel:  606 238 487

Září, Říjen ve 4.oddělení

Seznámili jsme se s novým prostorem školní družiny i vzájemně mezi sebou. Donesli květiny, které děti popsaly a změřily. Pozorujeme přírodu, vytváříme výzdobu do družiny, sbíráme přírodniny a užíváme si také sportovních aktivit, převážně Florbal a vybíjenou. 

FOTO ZDE

Školní rok 2023/2024

4. oddělení = 4.A + 4.B + 5. třída školního roku 2023/2024 = vychovatelka A.Laubeová

Školní rok 2022/2023


3. oddělení = 3.A +5. třída  školního roku 2022/2023 = vychovatelka I. Metelová

4. oddělení = 3.B + 4. třída školního roku 2022/2023 = vychovatelka K. Waloszková

Únor a březen ve 3.oddělení

Foto naleznete zde

Listopad a prosinec ve 3. oddělení

 Čas nám letí a už tu máme nový rok 2023.

V listopadu a prosinci jsme měli plné ruce práce s tím, jak se připravit na předvánoční čas. Vytvářeli jsme si vlastní ozdoby na stromeček, stříhali vločky do oken, vytvořili 3D sněhuláky na nástěnku. Vyráběli jsme vánoční andělíčky, zasněžené vesnice s domečky a vánoční svícny ze zavařovací sklenice. Také jsme se zaměřili na zimní ptactvo, které u nás zůstává přes zimu. Děti vytvořily ptáčky z papíru a bambulek a rozvěsily je na naší třídní ptačí budku.

Spoustu času jsme strávili na čerstvém vzduchu při venkovních aktivitách na školním hřišti, ve Sportcentru. Zahráli si spoustu soutěží o odměny a turnaj ve vybíjené. Děti si také prošly několika zábavnými a naučnými stezkami v parku, jejichž součástí byly kvízy na téma zoo, sport a pohádky. Zažili jsme společně první sníh, to byla obrovská radost ????

Dopřáli jsme si i lenošení u filmu a pohádky s popcornem. Na závěr prosince jsme se rozloučili společnou vánoční besídkou. Za poslechu vánočních koled jsme si připomněli vánoční zvyky – pouštění lodiček a krájení jablíček, samozřejmě nechyběla ani vánoční nadílka od Ježíška.

Tento krásný čas si užívali nejen děti, ale i dospělí, kteří měli možnost účastnit se celodružinové vánoční dílničky a vánočního jarmarku.

Foto k nahlédnutí zde

4. oddělení

Připravujeme se na jarmark. Těšíte se? 

Malý náhled toho, na co se můžete těšit, najdete zde.