3. oddělení

3. A , 5. A, 5.B ... vychovatelka p. Metelová, tel: 602 336 279

Únor a březen ve 3.oddělení

Foto naleznete zde

Listopad a prosinec ve 3. oddělení

 Čas nám letí a už tu máme nový rok 2023.

V listopadu a prosinci jsme měli plné ruce práce s tím, jak se připravit na předvánoční čas. Vytvářeli jsme si vlastní ozdoby na stromeček, stříhali vločky do oken, vytvořili 3D sněhuláky na nástěnku. Vyráběli jsme vánoční andělíčky, zasněžené vesnice s domečky a vánoční svícny ze zavařovací sklenice. Také jsme se zaměřili na zimní ptactvo, které u nás zůstává přes zimu. Děti vytvořily ptáčky z papíru a bambulek a rozvěsily je na naší třídní ptačí budku.

Spoustu času jsme strávili na čerstvém vzduchu při venkovních aktivitách na školním hřišti, ve Sportcentru. Zahráli si spoustu soutěží o odměny a turnaj ve vybíjené. Děti si také prošly několika zábavnými a naučnými stezkami v parku, jejichž součástí byly kvízy na téma zoo, sport a pohádky. Zažili jsme společně první sníh, to byla obrovská radost 😊

Dopřáli jsme si i lenošení u filmu a pohádky s popcornem. Na závěr prosince jsme se rozloučili společnou vánoční besídkou. Za poslechu vánočních koled jsme si připomněli vánoční zvyky – pouštění lodiček a krájení jablíček, samozřejmě nechyběla ani vánoční nadílka od Ježíška.

Tento krásný čas si užívali nejen děti, ale i dospělí, kteří měli možnost účastnit se celodružinové vánoční dílničky a vánočního jarmarku.

Foto k nahlédnutí zde

Září a říjen ve školní družině - 3.oddělení

Školní rok 2022/23 se naplno rozjel a s ním i naše školní družina. Na začátku měsíce září jsme se vzájemně seznámili. Hráli jsme seznamovací hry a společně vytvořili pravidla naší třídy, které jsme stvrdili otisky dlaně. Během září a října děti zapojily svoji fantazii a vytvořily krásnou výzdobu třídy a chodby naší školy. Nejvíce jsme si ale užili pobyt venku. Počasí nám přálo, tak jsme mohli spoustu času trávit na čerstvém vzduchu při pohybových aktivitách.

 

Další foto zde.

Školní rok 2021/2022


2. oddělení = 2.A a 2.B  školního roku 2021/2022 = vychovatelka K. Waloszková

4. oddělení = 4.A a 4.B školního roku 2021/2022 = vychovatelka M. Krejcarová

Karneval v 1. a 2. oddělení

Dodány další fotečky - mrkněte od str.7 fotoalba.

Zimní vyrábění ve 2. oddělení

Vyrobili jsme krmítka pro ptáčky, sněhuláčky i klauny.