Previous Next

Březen ve 2. oddělení

 V měsíci březnu jsme vyrobili květinky k přiležitosti mezinárodního dne žen. Dveře naší třídy zdobí námi vyrobené sluníčko přání, kam si kdokoliv své přání může dopsat (tohle se dětem moc líbilo). Novou techniku jsme použili při výrobě jarní výzdoby oken třídy - motýlci se nám moc povedli. A hlavně huráááá - konečně jsme si mohli užít odložený karneval, tančili jsme, soutěžili, bylo to super... Venku jsme mimo jiné hrávali ping-pong - nebo spíše se o to pokoušeli. Když nepřálo počasí, vyluštili jsme si tajenku ze zvířátkové stezky na chodbě u třídy hezky v teploučku. Závěrem měsíce jsme se vrhli na vyšívání, do kterého si někteří trochu zamotali ručičky.. Již jsme také začali něco málo na velikonoce - zajíčky z překližky, vejce malovaná voskem... Některé děti si nenechali ujít ani další celodružinovou akci - velikonoční dílničku. 

Foto z měsíce března zde

Foto z karnevalu zde

Foto z celodružinové akce - velikonoční dílničky zde.