Květen v 1. oddělení školní družiny

V květnu jsme měli na praxi slečnu z pedagogické školy a opět jsme si užili spoustu zábavy. Poprvé jsme navštívili keramickou dílnu, kde jsme si vyzkoušeli práci s keramickou hlídnou. Ano, práce je to špinavá, ale přesto nás to bavilo a každý jsme zvládli vyrobit krásného motýlka. Teď musíme počkat, až se vypálí a budeme je moci nabarvit. Opět jsme se po delší době vydali do plaveckého bazénu a skvěle jsme se vyřádili. Díky slečně praktikantce jsme měli jedno odpoledne zpestřené také hrou na kytaru a zpěvem. Maminky jsme potěšili vlastnoručně vyrobenými dárečky. Užili jsme si také fotokoutek, to byla hrozná sranda a jeden by nevěřil, kolik zvládneme kombinací fotografií. Největším zážitkem tohoto měsíce ale bylo rozhodně uspávání draka a přespávání v družině. 

Fotky k nahlédnutí zde. 

Fotky ze spaní v družině zde.