Previous Next

Leden v 1. oddělení

Hnedky na začátku roku nás čekal velmi náročný měsíc leden. Započali jsme ho společně se třemi krály. Hodně jsme si povídali o 12 měsících a vyráběli jsme kalendář, který sí každý odnesl domů. Do výroby kalendáře se zapojily i starší děti, které k nám chodí po sloučení oddělení. Super bylo, že napadl další sníh a my vyrazili bobovat. Oslavili jsme také Den koláčů. V rámci celodružinové akce nás navštívila živá liška a jako překvapení pro jednu kamarádku k nám přišla také Balonková Evička, za což patří velké poděkovaní rodičům kamarádky. Také jsme konečně stihli uspořádat závody na koních - poslední listopadový úkol. Tim jsme tentokrát získali dva klíče. Klíč za měsíc leden, ale také ten za měsíc listopad.. Jsme v polovině, už jen 5 klíčů, abychom odemkly prázdniny... 

 Foto z měsíce ledna zde.