Previous Next

Prosinec v 1. oddělení

V měsíci prosinec jsme pokračovali ve výrobě na vánoční jarmark, který se konal jedno prosincové odpoledne před školou, většinu výrobků, jsme také prodali. Ani na výrobky domů jsme nezapoměli. Využili jsme té trošky sněhu, která napadla a tvořili jsme sněhuláčky a zvířátka, ba i koulovačka byla. S Jeníčkem a Mařenkou jsme se vydali na pohádkovou stezku a upekli hromadu perníčků. Užili jsme si andělsko-čertí párty - to vám byla sranda, když jsme kreslili čertíky poslepu nebo házeli uhlí do kotlů. Celým adventem nás provázela adventní hra plná lumpáren malých skřítků. Bylo fajn sledovat, jak se skřítci polepšili a těší se na vánoce s námi. I do družiny k nám přišel Ježíšek, zazpívali jsme si koledy, ochutnali cukroví a hlavně rozbalili dárečky. Prosincový klíč jsme hravě získali.

 Foto z měsíce prosinec zde.