Vánoce v lese

Vánoce jsou za dveřmi, a na zvířátka se nesmí zapomínat. Jelikož je zima a ony nemají co jíst. Proto jim děti přinesly dobroty, jako je ovoce a zelenina, kukuřice, žaludy, kaštany a také seno. Myslivci děti seznámili se lesní zvěří, která se nachází v místních lesích, za pomocí trofejí a obrázků. Dětem odpověděli na všechny zvídavé otázky. Radost nám udělalo ohniště, které nás alespoň na chvilku ohřálo, jelikož byla opravdu velká zima. Poté jsme se vydali do lesa ke krmelci, kde jsme ty dobroty nechali.  Společnost nám i tentokrát dělala předškolka z Klubka – Centrum D8.

Tímto děkujeme celému mysliveckému sboru Hoštka, že si na nás udělali čas a paní Pokorné za zprostředkování. Děkujeme i rodičům, kteří poskytli dobroty pro zvířátka.

FOTO ZDE