Zajíčci

kat trida zajicciUž jsme o kousek větší. V naší třídě jsme věkově smíšeni, tedy od 4,5 do 6 let. Najdete mezi námi i předškoláky. Už umíme spoustu věcí, známe školková pravidla a snažíme se je dodržovat. Používáme příbor a umíme správně stolovat, zvládáme hygienická pravidla, umíme se oblékat i svlékat, zapnout zip, obout si boty a dokonce skládat oblečení. Ve třídě známe své kamarády i paní učitelky. Užíváme si společnou hru s ostatními. Navazujeme na všechno, co už umíme a poznáváme a objevujeme svět všemi smysly. Za pomocí paní učitelek, logopedických asistentek a paní logopedky se snažíme o správnou výslovnost všech hlásek. Rozvíjíme hrubou i jemnou motoriku a grafomotoriku. Učíme se, že každý jsme nějaký a umíme pomáhat mladším kamarádům. Rozvíjíme matematickou a čtenářskou (pre)gramotnost za pomocí her a písniček, čtením pohádek a říkanek.

Paní učitelky: Štěpánka Šeblová, DiS., Zdenka Báchorová

ZAJÍČCI: kniha je náš kamarád

Pohádka o Koblížkovi a O třech prasátkách :-)

Zajíčci tvoří zajíčky

Foto zde

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

ZAJÍČCI + MOTÝLCI - pečení rohlíčků

Zajíčci a Motýlci společně pekli svatomartinské rohlíčky. Jako každý rok, i tentorkát se nám povedli. A pro všechny, kdo se ptali na recept: tak tady je :)

450g hladké mouky, 250g másla, 200 ml smetany na šlehání (31%)  - vše smíchat a je hotovo. Náplň můžete mít jakou chcete. My jsme měli makovou a tvarohovou. Dobrou chuť.

ZAJÍČCI v lese

Zajíčci si povídají o podzimu v lese

Školní rok 2021/2022

INFORMACE ZE ŠKOLNÍ ROKU 2021/2022