Hledání pokladu sv.Martina

11. listopadu, na svátek sv. Martina jsme se, společně s Centrem D8, vydali hledat svatomartinský poklad. Ten nám nakonec přivezl osobně sám Martin na koni. Pro děti to byl neobyčejný zážitek. Cesta totiž byla plná úkolů, které děti musely splnit., aby mohly pokračovat dál. Například musely poznat a pojmenovat zvířecí rodinky, Podělit se o něco se žebračkou - Martínek se podělil o svůj "plášť", zahrát si hry: všechno létá, co peří má a hra na schovávanou za stromy. Ta děti nejvíce bavila. Nakonec jsme Martinovi zazpívali písničku.  O poklad se děti musely podělit se svým kamarádem - podkovičku musely rozdělit na polovinu. 

Velice děkujeme paní Markétě Srbové, že se proměnila za Martina na koni, a Petrovi Kohnovi (Pekařství Kohn Litoměřice), že nám napekl podkovičky s heslem: včera bylo pozdě. Moc si toho vážíme. 

FOTO ZDE