Za zvířátky do lesa

Ve čtvrtek 27. ledna jsme se vypravili za zvířátky do lesa, společně s místními myslivci. Společnost nám dělala předškolka Klubko, v rámci projektu D8.

Pan myslivec děti seznámil se zvířátky, které mohou v Hoštce vidět. Ukázal jim paroží od srnce a daňka a také trofeje – muflona a srnce. Děti si je mohly pohladit. Děti si nechaly „nasadit“ parohy a měly z toho velkou legraci. Pan myslivec byl velice ochotný a na všechny naše otázky odpověděl. Poté jsme se vydali do lesa k sýpce a ke krmelci. Zde děti nechaly zvířátkům ovoce, zeleninu, zrní, kaštany, kukuřici a seno. Cestou děti poznávaly stopy zvířat a některé měly to štěstí a viděly srnku a zajíce.

Všichni jsme si výlet velmi užili. Tímto moc děkujeme panu Legnerovi a paní Pokorné, že si na nás udělali čas a věnovali se nám. Už teď se těšíme se na další společnou akci. Také děkujeme všem, kteří přinesli něco dobrého zvířátkům na zub.

FOTKY ZDE