OZDRAVNÝ POBYT + PLAVÁNÍ MŠ

Ozdravný pobyt Lesná (květen, MŠ, 1. a 3. tř.) je zrušen. - peníze vráceny 15.4. - prosím zkontrolujte své účty a v případě neobdržení částky se obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript... k fakturám budou vystaveny dobropisy v následujích dnech.

Plavecký výcvik mateřské školy je zrušen. - peníze vráceny 15.4. - prosím zkontrolujte své účty a v případě neobdržení částky se obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript...

Platby, které jste uhradili na účet školy, Vám zašleme zpět na účet, z kterého částka přišla. Kdo jste hradil některou školu v přírodě či plavání v hotovosti, prosím kontakujte hospodářku paní Šváchovou přes bakaláře či na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro domluvení vrácení částky. Můžete zaslat číslo účtu, kam chcete částku zaslat, nebo se domluvíme na termínu vrácení hotovosti.  Děkuji za Vaši spolupráci.