Info pro rodiče MŠ

Vážení rodiče, zdravíme Vás.

Jistě jste již zjistili, že zápis našich předškoláků bude probíhat bez přítomnosti dětí.

V příloze nejdete nějaké tipy na domácí procvičování. Najdete tam i text pro děti o Koronaviru.

Doporučujeme: kreslit, stříhat, modelovat, vyprávět si s dětmi, děti s řečovými problémy nadále procvičovat jednotlivé hlásky, číst dětem, číst společně s dětmi – malované čtení (viz. příloha)

Materiály jsou pouze doporučením, nic není povinné :-) Je nám též jasné, že si jej ani všichni nemůžete vytisknout.

Myslíme i na naše nejmenší Koťátka a samozřejmě i Zajíčky, děti mají dlouhou chvíli. Na internetu je spousta nápadů a námětů, co vytvořit, pokud je tedy čas.

Neváhejte se obracet na paní učitelky prostřednictvím emailu, zda máte zájem o zasílání námětů, materiálů, pracovních listů.

Předem děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Kontakty

3. třída Motýlci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem přejeme pevné zdraví, těšíme se opět na viděnou. Posíláme pozdrav všem dětem. :-)

pěkně zpracované téma koronaviru naleznete zde

materiál ke stažení  - AHOJ JÁ JSEM KORONA