Oznámení pro strávníky

OZNÁMENÍ PRO STRÁVNÍKY

Prosíme strávníky, aby si od 26.8. 2019 vyzvedávali v kanceláří školní jídelny čipy, které budou sloužit k výdeji stravy. Záloha za čip je 115,- Kč. Čipy nebudou vydávány nikomu bez řádného zaplacení zálohy. Po odhlášení strávníka (např. ukončení školní docházky) budou čipy zpětně vykupovány za částku 90,- Kč.

Strávníci předškolního věku (MŠ a přípravná třída) jsou automaticky přihlášeni k obědu označeném číslem 1, čipy se jich tudíž netýkají.

Prosíme všechny strávníky, kteří platili stravné v hotovosti, aby přišli nahlásit číslo účtu a vyzvedli si variabilní symboly. Platby je nyní nutné hradit bezhotovostně na účet školy.

V případě jakýkoliv dotazů či nejasnotí nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 416 814 129 nebo v kanceláři ŠJ.

Výše zmíněné změny jsou důsledkem elektronického systému stravování, na který se naše škola rozhodla přejít. Podobné systémy již fungují v ostatních městech na základních i středních školách.

Děkujeme za pochopení.